The Unofficial Rachel Blakely FanSite - Home
English Spanish Hungarian Czech

Fast Links

 

 

Affiliates

Bogi's Lost World Site Roxie's YouTube Channel Rachel Blakely Tribute MySpace page
Marny Kennedy Online You? You?

 

Chat


Forums

Do you want to talk another fans of Rachel Blakely? Or simple read what think the others?

Visit the new Official Lost World Board!!

Visit MK2's board!

Link Us

The Unofficial Rachel Blakely FanSite

The Unofficial Rachel Blakely FanSite

more

 Free web hostingWeb hosting

Rachel Blakely se narodila 28. července 1968 na Borneu. Její prostřední jméno je Leigh – rodinné jméno z otcovy strany. Má jej velice ráda a když byla malá, vyhrožovala své matce, že svým novým spolužákům řekne, že je to její první jméno. Maminka se prý jen smála a odpověděla, že si její dcera může říkat jak chce. Rachel and Ruth BlakelyRachelin otec je Američan, maminka pocházela z Austrálie, v jejím rodokmenu byste však našli v různých stupních i skotské, německé, anglické a indiánské předky.

Rachel byla prvním dítětem – nikoliv však jediným. O několik let později se narodila její sestra Ruth, s níž má dodnes velmi vřelý vztah. Jejich matka naneštěstí zemřela v roce 1980, když bylo Rachel pouhých 12 let. Od té chvíle byl nejdůležitější osobou v jejím životě její otec. Jak sama říká, byl „matkou, otcem, jistotou, ochrannou náručí a důvodem žít v mnoha těžkých situacích.
Rachel žije v Austrálie od svých dvanácti let. Vyrostla na farmě plpné zvířat. Bylo to pro ni velmi idylické období, ačkoliv čas od času musela prchat přes rozzuřeným býkem či krávou.
Než se stala herečkou, měla Rachel několik různých povolání. I když může vypadat jako křehká žena, dělala vyhazovačku v nočním klubu a řídila traktor. Čistila tiskárny, přebírala bavlnu a pracovala v rychlém občerstvení. Také si vybudovala úspěšnou kariéru modelky. Její první modelingová práce byl plakát do kadeřnictví (v té době byla ještě ve škole), ale postupem času se objevila v reklamě na automobily Nissan, a nakonec se stala novou hlavní tváří časopisu Cleo, přičemž za sebou nechala tisíce jiných dívek. V té době jí byla jednadvacet. Pracovala pro Chadwick – stejnou modelingovou agenturu jako Will Snow – její budoucí herecký partner.


Tales of the South Seas

Její herecký debut přišel na počátku devadesátých let, kdy úspěšně prošla castingem na roli Gaby Willisové v populárním australském seriálu Sousedé. Navzdory počátečním obavám všechno perfektně vycházelo a do hraní se zamilovala. Od té doby měla Rachel mnoho různých rolí jako hostující hvězda v populárních seriálech jako Blue Heelers, Xena nebo Flipper a také se objevila ve filmech po boku Joe Landa nebo Jackieho Chana.

 

The Lost WorldRachelina světová proslulost přišla hlavně díky dvěma seriálů – Příběhy z jižních moří a Ztracený svět. V obou byl jejím hereckým partnerem již zmiňovaný William Snow a byla to právě jejich interakce, která byla jedním z hlavních důvodů úspěchu obou seriálů. Naneštěstí jak Příběhy z jižních moří tak Ztracený svět předčasně skočily a fanoušci si museli nějakou dobu počkat na další Rachelinu roli.

Mortified

Tato dychtivě očekávaná role přišla v dětském seriálu Mortified, který vypráví o starostech jedenáctileté dívky (Rachel hraje její matku Glendu Fry), kterou neustále ztrapňuje její rodina – maminku rozhodně nevyjímaje.

 

The little Cooper Lee Rigby in 2004

V Rachelině osobním životě existuje několik důležitých bodů. Byla vdaná za herce Petera Craiga, ale rozvedli se a Rachel se sblížila s jedním z kaskadérů pracujících na Ztraceném světě Seanem Rigbym. Zpočátku si myslela, že ji Sean pronásleduje, ale nakonec se do něj zamilovala.

V roce 2003 Rachel porodila své první dítě – chlapce, kterého pojmenovala Cooper Lee. Její těhotenství se nedá označit za zrovna snadné. Když byla ve druhém měsíci, vyjela si na kole na 90-ti minutovou projížďku a skončila s rozlámanou kostrčí. Po celé těhotenství byla nucena jen ležet na boku nebo stát. Navíc měla problém s očima a musela nosit pásku. Hrozilo nebezpečí, že přirozený porod by mohl její oči vážně poškodit a Rachel nebyla ochotná tak riskovat. Tím pádem musela podstoupit císařský řez, přesto si nemyslí, že by byla i něco ošizená.

 

 

Rachel byla ochotná zopovědět mnoho otázek ze strany svých příznivců a tak víme, že:

 1. Připadá si pohodlněji a přitažlivěji v šatech
 2. Miluje zvuk deště padajícího na tenkou střechu
 3. Nejromantičtější večer, který si umí představit je každý večer, kdy je televize vypnutá
 4. Nemá problém s používáním biče, jeden dokonce vlastní
 5. Jizva na jejím pravém očním víčku je ve skutečnosti mateřské znaménko
 6. Nekouří a nemá žádná tetování
 7. Její oblíbená barva je červená
 8. Spolu s Seanem mají kocoura Friday, ale ona mu říká Tlustá kočka
 9. Její oči jsou zelené, nikoliv modré či šedivé
 10. Chtěla by, aby jednoho dne byla svou rodinou vzpomínána jako pevný pilíř rodiny, nikdy odsuzující, ale vždy starostlivá a přinášející radost
 11. Její přezdívka je Bubba  - jiný výraz pro Baby
 12. Je vysoká 170 cm
 13. Nenávidí dřevěné tyčky od nanuků – za nic na světě se jich nedotkne

Rachel Blakely je symbol krásy, nevšedně nadaná herečka a také velmi přívětivá žena. Všichni doufáme, že nám přinese ještě více radosti skrze televizní obrazovky v následujících letech.

A pokud jste dočetli až sem, zřejmě už patříte mezi její obdivovatele.

 

IMDb

Back Print